Ten trik może na zawsze odmienić życie dziewczyn z dużym biustem

newsaller
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Duże piersi z pewnością mogą być atutem naszej sylwetki, jednak nie da się ukryć, że ich właścicielki mierzą się z wieloma niekomfortowymi sytuacjami. Dobór odpowiedniego stanika często jest niewykonalnym zadaniem. Po zakupie ciągle czujemy dyskomfort, ból oraz towarzyszą nam otarcia. Sprawdź, jak na zawsze odmienić ten stan rzeczy.

Dziewczyny, które mają duże piersi wśród swoich największych zakupowych problemów wymieniają kłopoty z doborem odpowiedniego stanika. Nawet pozornie dobry biustonosz pod wpływem obciążenia oraz pracy naszego ciała może powodować ból oraz nieprzyjemne otwarcia skóry. Okolice biustu pokryte są zazwyczaj wrażliwą skórą, dlatego stanik powinien być miękki, a przede wszystkim wygodny. Jak mówią specjaliści od doboru bielizny, najlepszy stanik to taki, którego nie czujemy, że mamy go na sobie.

Jak poprawić komfort chodzenia w staniku mając duży biust?

Kobiety z większym rozmiarem piersi często borykają się z bólami pleców oraz rezygnują np. niektórych aktywności fizycznych. Duże piersi nie powinny powodować wykluczenia, a rozwiązaniem może być właśnie dobrze dopasowany stanik. Stanik dla osób z dużym biustem musi być odpowiednie dobrany z obwodzie oraz musi mieć adekwatną do rozmiaru miseczkę. Kolejnym szalenie ważnym aspektem są ramiączka biustonosza. Nie musisz zawsze wybierać staników z szerokimi ramiączkami, aby uniknąć efektu wbijania się materiału w skórę. Rozwiązaniem tego problemu będzie zakładanie na ramiona sylikonowych wkładek, które skutecznie odciążą ramiączka. Z tego sposobu korzysta coraz więcej kobiet na całym świecie.

Przeczytaj też: JESTEŚ “PLUS SIZE” I MASZ PROBLEM ZE STWORZENIEM STYLOWEGO LOOKU? RZUĆ OKIEM NA TE PROPOZYCJE I BAW SIĘ MODĄ NIEZALEŻNIE OD ROZMIARU

Zdjęcie główne: MART PRODUCTION/ pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*